User Tools

Site Tools


cz:manual:user_guide:locus_store:locoins

LoCoiny - naše virtuální měna


Nákupy v Locus Obchodě se uskutečňují ve virtuální měně LoCoin (LC). A to z důvodu velmi nízkých plateb, které jsou tak malé, že by v Eurech nebo US dolarech nedosáhly na platební podmínky stanovené Google Play Storem a každá položka by vyžadovala udržování individuálního in-app billing vstupu, což by bylo velmi časově náročné a byrokraticky frustrující. Kurs LoCoinu se pohybuje kolem 32 Kč (vč. DPH) = 100 LC.

Kde LoCoiny získám?

Nákup

  • LoCoiny lze zakoupit prostřednictvím uživatelského profilu. Nákup je zpracován Obchodem Google Play.
  • LoCoiny lze zakoupit v balíčcích. Počínaje balíčkem 500 LC je počet LoCoinů obohacen o bonus. Čím větší balíček koupíte, tím větší bonus získáte.
    • dostupné balíčky: 100 LC, 200 LC, 500 + 4% LC, 1000 + 6% LC, 5000 + 8% LC a 10000 + 10% LC

Doporučení aplikace

LoCoiny můžete získat jako odměnu za doporučení aplikace Locus jiným uživatelům - vaší rodině, přátelům atd. Takhle lze dostat 10 nebo 25 LoCoinů za jednu úspěšnou instalaci (odměna za Free, resp. Pro verzi). Počet doporučení je neomezený.

První položka ceníku balíků s LoCoiny je napojena na stránku s doporučením, odkud rozešlete doporučení prostřednictvím e-mailu:

Voucher

Vouchery posíláme na e-mail uživatele jako odměnu, dárek nebo v rámci promo akcí. Voucher obsahuje unikátní kód, který se vkládá do příslušného políčka v uživatelském profilu:

Po jeho vložení je kredit uživatele navýšen o množství LoCoinů, stanovené voucherem. Vouchery zasílá pouze výrobce aplikace Locus Map, společnost Asamm Software, s.r.o.

LoCoin kredit

  • Účet se zakoupenými LoCoiny - slouží jako vaše virtuální peněženka pro nákupy v Locus Obchodě:

Podmínky použití

  • LoCoiny jsou nepřenosné, nelze je půjčovat ani přeprodávat
  • LoCoiny platí pouze v Locus Obchodě, nejsou registrovány jako oficiální měna žádnou finanční nebo státní institucí
cz/manual/user_guide/locus_store/locoins.txt · Last modified: 2018/06/05 14:03 by mstupka