User Tools

Site Tools


cz:manual:about:free_beta_testing

Testování Beta verze Locusu


Stejně jako ostatní mobilní aplikace nebo PC software, také Locus Map vyžaduje testování a zpětnou vazbu od svých uživatelů před tím, než vydá novou verzi s novými vlastnostmi a funkcemi. Pro tento účel existuje tzv. Beta verze aplikace, která je vydávána předem určitému počtu zainteresovaných a ochotných uživatelů. Ti nové funkce testují a poskytují vývojářům cenné informace. Beta verze je veřejná a je zdarma.

Co Beta verze umí?

Beta verze Locusu Map Free poskytuje téměř plnou funkčnost verze Locus Map Pro (kromě widgetu pro záznam trasy) po omezenou dobu (rozdíly mezi Free a Pro verzí jsou sepsány zde >>). Beta samozřejmě obsahuje také funkce a vlastnosti, které nejsou v předchozích verzích aplikace, a pokud testování to prokáže, ani se v nové verzi objevit nemusejí. Ve výjimečných případech může Beta obsahovat chyby nebo být nestabilní.

Beta verze Locusu Map Free nahrazuje vaši nainstalovanou verzi oficiálního Locusu Map Free. O žádná data (mapy, trasy, body atd.) nepřijdete. Instalace Bety nemá vliv na Locus Map Pro - obě aplikace mohou být nainstalovány současně na jednom zařízení. Sdílejí ovšem stejná data - mapy, trasy, body ap.

Jak se stát Beta testerem?

  1. přihlaste se na svůj účet na Google Play Store a vyhledejte stránku Locus Map Free
  2. klikněte a potvrďte pozvánku s odkazem na testování aplikace >>, kterou najdete na stránce, pokud jste alespoň jednou již instalovali Locus Map Free
  3. po potvrzení si znovu nainstalujte Locus Map Free z Google Play. Pokud je zrovna k dispozici Beta verze, váš Locus Map Free bude v Beta verzi. Pokud ne, Locus Map Free je k dispozici pouze v “normální” verzi.
cz/manual/about/free_beta_testing.txt · Last modified: 2016/12/15 07:10 (external edit)