User Tools

Site Tools


cz:manual:user_guide:locus_store:recommendation

Doporučte Locus přátelům


Pokud Locus Map rádi používáte při svých aktivitách v přírodě a chtěli byste o tom říct svým kamarádům a známým, můžete jednoduše Locus Map doporučit. Za jednu úspěšnou instalaci na základě vašeho doporučení můžete získat až 25 LoCoinů (celá vektorová offline LoMapa ČR stojí 50 LC), záleží na verzi, kterou si doporučovaný nainstaluje – Pro je za 25 LC, Free za 10 LC.

Postup

  • v Menu najdete položku Doporučte Locus přátelům
  • do políček vložíte e-maily, na které chcete odeslat doporučení, klepnete na Doporučit. Pokud vám nestačí zobrazená tři políčka, můžete klepnutím na + přidat libovolný počet dalších.
  • adresátům dorazí doporučovací mail s instrukcemi, jak postupovat – kde stáhnout a instalovat Locus Map apod. Pokud nainstalují Locus Map a vstoupí do Locus Obchodu s účtem vedeným na e-mailovou adresu, na kterou jste zaslali doporučení, na váš LoCoin kredit se načte odměna.

K doporučení se dostanete i jinou cestou – v ceníku balíčků LoCoinů v Locus Obchodě přibyla nabídka LoCoinů zdarma, která vás na doporučovací stránku navede také.

Jsou doporučení nějak omezena?

Ne, postup můžete libovolně a kdykoli opakovat, můžete zaslat doporučení neomezenému počtu vašich přátel a váš LoCoin kredit stále navyšovat.

cz/manual/user_guide/locus_store/recommendation.txt · Last modified: 2015/11/09 14:35 (external edit)