User Tools

Site Tools


cz:manual:about:free_beta_testing

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
cz:manual:about:free_beta_testing [2015/09/21 07:02]
mstupka
cz:manual:about:free_beta_testing [2016/12/15 07:10]
Line 1: Line 1:
-====== Testování Beta verze Locusu ====== 
  
----- 
-Stejně jako ostatní mobilní aplikace nebo PC software, také Locus Map vyžaduje testování a zpětnou vazbu od svých uživatelů před tím, než vydá novou verzi s novými vlastnostmi a funkcemi. Pro tento účel existuje tzv. Beta verze aplikace, která je vydávána předem určitému počtu zainteresovaných a ochotných uživatelů. Ti nové funkce testují a poskytují vývojářům cenné informace. Beta verze je veřejná a je zdarma. 
-===== Co Beta verze umí? ===== 
- 
-Beta verze Locusu Map Free poskytuje téměř plnou funkčnost verze Locus Map Pro (kromě widgetu pro záznam trasy) po omezenou dobu (rozdíly mezi Free a Pro verzí jsou sepsány [[http://www.locusmap.eu/cz/stahnout/#freepro|zde >>]]). Beta samozřejmě obsahuje také funkce a vlastnosti, které nejsou v předchozích verzích aplikace, a pokud testování to prokáže, ani se v nové verzi objevit nemusejí. Ve výjimečných případech může Beta obsahovat chyby nebo být nestabilní. 
- 
-<WRAP center round important > Beta verze Locusu Map Free nahrazuje vaši nainstalovanou verzi oficiálního Locusu Map Free. O žádná data (mapy, trasy, body atd.) nepřijdete. Instalace Bety nemá vliv na Locus Map Pro - obě aplikace mohou být nainstalovány současně na jednom zařízení. Sdílejí ovšem stejná data - mapy, trasy, body ap. </WRAP> 
- 
-===== Jak se stát Beta testerem? ===== 
-  - přidejte se k [[https://plus.google.com/u/0/communities/105669867009952671671|testovací komunitě na Google+ >>]] nebo [[https://groups.google.com/forum/#!forum/locus-free-pro-beta-testing|v Google skupině >>]] 
-  - klikněte a potvrďte odkaz [[https://play.google.com/apps/testing/menion.android.locus|Become a tester >>]] 
-  - po potvrzení si nainstalujte Locus Map Free z Google Play. Pokud je zrovna k dispozici Beta verze, váš Locus Map Free bude v Beta verzi. Pokud ne, Locus Map Free je k dispozici pouze v "normální" verzi. 
cz/manual/about/free_beta_testing.txt · Last modified: 2016/12/15 07:10 (external edit)