User Tools

Site Tools


cz:manual:user_guide:functions:share

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
cz:manual:user_guide:functions:share [2017/03/09 14:12]
mstupka
cz:manual:user_guide:functions:share [2020/02/21 08:30] (current)
Line 48: Line 48:
 Sdílení polohy mapového kurzoru prostřednictvím trojslovného souřadnicového systému **[[http://www.what3words.com|what3words]]**. Je podporováno několik jazyků, bohužel zatím bez češtiny. Sdílení polohy mapového kurzoru prostřednictvím trojslovného souřadnicového systému **[[http://www.what3words.com|what3words]]**. Je podporováno několik jazyků, bohužel zatím bez češtiny.
 ===== Speciální ===== ===== Speciální =====
-==== Sdílej obrazovku ====+==== Snímek obrazovky ====
 {{ cz:manual:user_guide:functions:cz_share5.png?nolink |}} {{ cz:manual:user_guide:functions:cz_share5.png?nolink |}}
 Velmi jednoduchá metoda, jak poslat snímek obrazovky s mapou vašim známým. Funkce pořídí snímek celé mapové obrazovky Locusu bez tlačítek a panelů, ale se všemi mapovými objekty - trasami, body, keškami atd. Pak lze obrázek sdílet pomocí dostupných služeb. Velmi jednoduchá metoda, jak poslat snímek obrazovky s mapou vašim známým. Funkce pořídí snímek celé mapové obrazovky Locusu bez tlačítek a panelů, ale se všemi mapovými objekty - trasami, body, keškami atd. Pak lze obrázek sdílet pomocí dostupných služeb.
-==== Sdílet obsah mapy ====+==== Všechno jako KMZ ====
  
 Vytvoří soubor //.kmz//, do kterého zabalí veškerý zobrazený obsah - mapu, trasy, body - pro zobrazení v kterékoli aplikaci s podporou kml/kmz (např. Google Earth) a uloží jej do složky //Locus/export// ve vašem zařízení:\\ {{ cz:manual:user_guide:functions:cz_share6.png?nolink |}}\\  Vytvoří soubor //.kmz//, do kterého zabalí veškerý zobrazený obsah - mapu, trasy, body - pro zobrazení v kterékoli aplikaci s podporou kml/kmz (např. Google Earth) a uloží jej do složky //Locus/export// ve vašem zařízení:\\ {{ cz:manual:user_guide:functions:cz_share6.png?nolink |}}\\ 
 Tlačítkem **Sdílet** zavoláte všechny dostupné služby pro sdílení souborů. Tlačítkem **Sdílet** zavoláte všechny dostupné služby pro sdílení souborů.
cz/manual/user_guide/functions/share.1489065158.txt.gz · Last modified: 2017/03/09 13:12 (external edit)