User Tools

Site Tools


cz:manual:user_guide:add-ons:wearforlocus

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
cz:manual:user_guide:add-ons:wearforlocus [2019/02/06 15:06]
mstupka
cz:manual:user_guide:add-ons:wearforlocus [2020/11/26 10:34] (current)
mstupka [Nejčastější dotazy]
Line 17: Line 17:
 === Které hodinky byste doporučili pro Locus Map Watch? === === Které hodinky byste doporučili pro Locus Map Watch? ===
  
-Pro doplněk neexistuje žádný seznam oficiálně testovaných nebo podporovaných hodinek, nicméně Locus Map Watch by měl být kompatibilní se **všemi hodinkami s operačním systémem Android Wear 1.x/2.x nebo Wear OS** a hodinkami **Samsung - všemi verzemi Gear S2, S3 a Galaxy Watch**. Jelikož pravděpodobně plánujete používat doplněk při svých outdoor anebo fitness aktivitách, doporučili bychom zaměřit se spíš na odolnější modely se zabudovaným GPS, snímačem tepové frekvence a s dalšími hardwarovými funkcemi, které mohou být v budoucnu využity také naší aplikací, až rozšíříme její možnosti. Každopádně i v budoucnu budeme podporovat všechny hodinky na platformě Android Wear/Wear OS bez dalších požadavků na HW výbavu.+Pro doplněk neexistuje žádný seznam oficiálně testovaných nebo podporovaných hodinek, nicméně Locus Map Watch by měl být kompatibilní se **všemi hodinkami s operačním systémem Android Wear 1.x/2.x nebo Wear OS** a hodinkami **Samsung**. Jelikož pravděpodobně plánujete používat doplněk při svých outdoor anebo fitness aktivitách, doporučili bychom zaměřit se spíš na odolnější modely se zabudovaným GPS, snímačem tepové frekvence a s dalšími hardwarovými funkcemi, které mohou být v budoucnu využity také naší aplikací, až rozšíříme její možnosti. Každopádně i v budoucnu budeme podporovat všechny hodinky na platformě Android Wear/Wear OS bez dalších požadavků na HW výbavu.
  
 === Chci si koupit chytré hodinky určitého typu/značky. Jak ověřím, že je s nimi Locus Map Watch kompatibilní? === === Chci si koupit chytré hodinky určitého typu/značky. Jak ověřím, že je s nimi Locus Map Watch kompatibilní? ===
  
-Ověřte prosím ve specifikaci od výrobce, že hodinky fungují na operačním systému Android Wear nebo Wear OS. Doplněk by měl fungovat bez problému na kterékoli verzi tohoto OS.+Ověřte prosím ve specifikaci od výrobce, že hodinky fungují na operačním systému **Android Wear nebo Wear OS**. Doplněk by měl fungovat bez problému na kterékoli verzi tohoto OS.
  
 <WRAP center round important> <WRAP center round important>
 Pozor na hodinky, které pracují s běžným operačním systémem Android - ten se značně liší od Android Wear/Wear OS a není s LMW kompatibilní. Pozor na hodinky, které pracují s běžným operačním systémem Android - ten se značně liší od Android Wear/Wear OS a není s LMW kompatibilní.
 </WRAP> </WRAP>
-V případě hodinek **Samsung** je doplněk kompatibilní se **všemi verzemi Gear S2, S3 Galaxy Watch**+V případě hodinek **Samsung** je doplněk kompatibilní se **všemi verzemi Gear S2, S3 Galaxy Watch** a **Watch Active 2** (testováno [[https://help.locusmap.eu/topic/samsung-active-watch-2-support|uživateli]]).
  
 === Jak nainstaluju Locus Map Watch na hodinky Samsung Gear S? === === Jak nainstaluju Locus Map Watch na hodinky Samsung Gear S? ===
cz/manual/user_guide/add-ons/wearforlocus.1549461966.txt.gz · Last modified: 2019/02/06 14:06 (external edit)