User Tools

Site Tools


cz:manual:user_guide:locus_store:about

Jak funguje Locus Obchod?


Locus Obchod je hlavní správce produktů, které lze v Locusu koupit a stáhnout. Zde si můžete vybrat další online mapy do online záložky mapového správce, některé mapy můžete stáhout zdarma nebo zde lze zakoupit komerčně distribuované mapy zavedených vydavatelství. Dále jsou zde k dispozici profesionálně editovaná OSM data jako např. LoMapy, databáze bodů zájmu, grafické prvky a mnoho dalšího.

Nákupy v Locus Obchodě jsou placeny v LoCoinech, virtuální měně, kterou lze zakoupit v uživatelském profilu rovněž v Locus Obchodě.

Obrazovka Locus Obchodu

  • Menu > Locus Obchod
  • dalších mnoho cest, např. ze Správce map

  • horní lišta - zobrazuje zůstatek LoCoin kreditu a tlačítko profilu uživatele
  • záložky - základní dělení nabízených kategorií produktů - podle států, podle použití a podle poskytovatelů a výrobců

Jak koupit mapu?

Balíčky offline map ke stažení mohou být zobrazeny jak v tabulce, tak nad přehledovou mapkou. Klepněte na tlačítko mapy vpravo nahoře a budete přesně vědět, které území si kupujete.

  • klepněte na vybraný produkt a zobrazte okno s jeho podrobnostmi

  • klepněte na NÁKUP
  • vaše mapa se objeví v záložce Offline mapového správce (nebo Online, pokud jste si předplatili zobrazování některých online map, např. francouzské IGN nebo německé Outdooractive).

Každý poskytovatel mapových podkladů má jiné podmínky použití svých produktů. Některé mapy jsou dostupné pouze online, jiné zase jen offline, některé mohou být stahovány opakovaně, některé pouze jednou atd. Takže je potřeba vždy pečlivě pročíst podrobnosti o nakupovaných mapách.

cz/manual/user_guide/locus_store/about.txt · Last modified: 2017/02/08 11:26 by mstupka